Popis produktu

Ventilační klapka ZEW je mnohostranně použitelná pro přívod čerstvého vzduchu, je montována ve stěně. Kolem rámu je průběžný cca 50 mm široký lem sloužící pro zakrytí otvoru ve zdi a k připevnění klapky do zdi Plynulé řízení je dle potřeby provedeno tahem (automatické zavírání) nebo povolením (automatické otvírání) pomocí servomotoru s lanem.

Rozdíly mezi klapkami ZEW 1500 M a ZEW 1500:
Díky zvláštnímu profilu se klapka ZEW 1500 M může otevřít tak, že až 35% proudícího vzduchu směřuje šikmo dolů, což přináší velkou výhodu v létě. Maximální míru otevření klapky je možno nastavit opěrným kolíkem. V nouzovém režimu zůstává klapka otevřená. Na přívodní straně vzduchu je umístěna ochranná mřížka.

Rozdíl mezi klapkami ZEW 2500 M a ZEW 2500:
Díky zvláštnímu profilu klapky ZEW 2500 M může až 35% proudícího vzduchu směřovat šikmo dolů. Zvláště v léte je tato možnost výhodná. Maximální úhel otevření je nastavitelný. Do tohoto bodu je možno plynule regulovat přívod vzduchu pomocí tažného lana. V nouzovém režimu zůstává klapka otevřená. Na přívodní straně vzduchu je umístěna ochranná mřížka.

 

Klapky lze dodávat také s polypropylenovým krytem proti větru. Doplněním o světelnou clonu může sloužit i k zachycení světla na klapkách.

Určení pro

  • drůbež
  • prasata